Zabiegi 

Botox Effect

Botox lub Botoks jest toksyną botulinową- naturalnym białkiem, które hamuje przewodzenie impulsów pomiędzy komórką nerwową a mięśniem. W efekcie mięsień czasowo przestaje się kurczyć, czyli pozostaje w spoczynku. Powoduje to, że zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne. Pierwsze efekty widoczne będą po około 3 dniach, ostateczne po 10 dniach.

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Należy pamiętać iż po zabiegu nie należy pochylać sie oraz kłaść w pozycji całkowicie leżącej przez 2 godziny.

Usta 

Modelowanie ust na płasko "BABY DOLL LIPS" polega na podkreśleniu łuku kupidyna oraz precyzyjnym wymodelowaniu górnej wargi. Dolna warga modelowana jest zwykle wąsko (proporcja górnej wargi do dolnej wynosi 3:2), co pozwala na efekt w postaci ładnego, naturalnego kształtu warg. zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Efekty zabiegu w zależności od ilości preparatu utrzymują się 6-12 miesięcy.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Przed zabiegiem warto suplementować witamine C, osoby z skłonnością do opryszczki powinny zażywać heviran na conajmniej 3 dni przed zabiegiem. 

Pamiętaj aby zadbać o odpowiednie nawiodnienie przed wizytą oraz nie pij napoi zawierających kofeine.

Wolumetria 

Zabieg wolumetrii twarzy to modelowanie policzków, kątów żuchwy, brody przez uzupełnienie ubytków w tkankach podskórnych za pomocą kwasu hialuronowego. Preparat podany odpowiednio głęboko, może zatrzymać proces opadających policzków i poprawić jędrność skóry. Wolumetria wykorzystuje specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego, gęstszą od typowych wypełniaczy i bardzo plastyczną, która wstrzykiwana jest w głębokie warstwy skóry. Zapewniają one natychmiastowe i długotrwałe efekty: 12-18 miesięcy.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Przed zabiegiem warto suplementować witamine C. 

Pamitaj aby zadbać o odpowiednie nawiodnienie przed wizytą oraz nie pij napoi zawierających kofeine.

Hialuronidaza 

Hialuronidaza to zabieg, który ma za zadanie odwrócić działania niepożądane kwasu hialuronowego. Polega na podaniu substancji, która rozkłada kwas hialuronowy i pomaga pozbyć się go z obszarów, jakie zostały wcześniej poddane jego podaniu. Należy pamiętać że po zabiegu widoczna jest mniejsza bądź większa opuchlizna.

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Nici pdo oraz plla 

Nici liftingujące PDO służą przede wszystkim do rewitalizacji i zagęszczenia skóry, wygładzenia zmarszczek oraz poprawy owalu twarzy. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na wprowadzeniu do określonych obszarów skóry rozpuszczalnych nici PDO i PLLA, umieszczonych w sterylnej, cienkiej igle.

Zabieg wykonywany jest nie tylko na twarz, szyje i dekolt ale także na ciało.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU :

Pamitaj aby zadbać o odpowiednie nawiodnienie przed wizytą oraz nie pij napoi zawierających kofeine. W celu zapobiegania powstaniu ewentualnych siniaków można suplementować witamine C. 

Osocze oraz Fibryna 

OSOCZE PRP (Platelet Rich Plasma) jest preparatem zawierający koncentrat płytek krwi pełen czynników wzrostu, który następnie aplikuje się przy pomocy mikroigły w skórę. Po podskórnym podaniu osocza dochodzi do aktywacji płytek krwi i uwolnienia zawartych w nich czynników wzrostu, istotnych dla regeneracji skóry. 

Osocze bogatopłytkowe pobudza macierzyste komórki do namnażania, a ponadto pobudza fibroblasty, aby wytwarzały nowy kolagen. To pozwala na regenerację i rewitalizację skóry. Co istotne, zabieg jest w pełni bezpieczny.Wstrzykiwany w skórę preparat jest naturalny, gdyż uzyskuje się go z krwi pacjenta, co eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

FIBRYNA I-PRF (Injectable Platelet Rich Fibrin) to krwiopochodne materiały autologiczne, pozyskiwane z krwi własnej pacjenta. Stanowią koncentraty płytkowe mające szereg czynników przyspieszających angiogeneze czyli powstawanie nowych naczyń krwionośnych i budowę nowych komórek.

To zabieg którego celem zabiegu podania aktywnej fibryny jest delikatne uwypuklenie zmarszczek oraz długofalowe pobudzenie komórek skóry do samoregeneracji. Efekt natychmiastowy, czyli redukcja zmarszczek, osiągany jest dzięki tworzeniu się pod skórą siatki z włókien fibryny.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Przed zabiegiem warto suplementować witamine C oraz kolagen. 

Pamitaj aby zadbać o odpowiednie nawodnienie przed wizytą oraz nie pij napoi zawierających kofeine.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w kosmetologii przeciwstarzeniowej, stosowane do odbudowy i regeneracji struktur skóry. Składniki zawarte w preparatach dzięki stymulacji kolagenu i elastyny poprawiają jędrność, gęstość i jakość skóry.

Preparaty te skutecznie walczą z widocznymi oznakami starzenia. Usuwają zmarszczki mimiczne i zapewniają optymalne nawilżenie skóry. Mogą działać na widoczne po trądziku blizny i przebarwienia. Mają działanie rewitalizujące i odbudowują strukturę skóry w sposób całkowicie bezpieczny.

Zabieg wykonywany jest nie tylko na twarz, szyje i dekolt ale także na ciało.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Przed zabiegiem warto suplementować witamine C oraz kolagen. 

Pamitaj aby zadbać o odpowiednie nawodnienie przed wizytą oraz nie pij napoi zawierających kofeine.


Lipoliza iniekcyjna 

Lipoliza iniekcyjna to zabieg podczas którego tkanka tłuszczowa jest likwidowana poprzez podawanie zastrzyków z substancji, która prowadzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych. W miejscach wstrzyknięcia preparatu powstaje kontrolowany i zamierzony, niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Uwalniające się z komórek tłuszcze trafiają do krwi i są transportowane do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są wydalane z organizmu.

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Po podaniu zastrzyków może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, czasami powstają także lekkie zasinienia po nakłuciu igłą. Miejsca na ciele poddawane zabiegowi niekiedy stają się bardziej wrażliwe na ucisk i dotyk, pacjenci mogą odczuwać też delikatny ból lub świąd skóry. Jednak taka reakcja utrzymuje się zwykle przez kilka dni po zabiegu i stopniowo ustępuje.

Najczęstsze obszary zabiegowe to podbródek, brzuch oraz boczki, kolana, uda, obszar przy biuście.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Przed zabiegiem warto suplementować witamine C oraz kolagen. 

Pamitaj aby zadbać o odpowiednie nawodnienie przed wizytą oraz nie pij napoi zawierających kofeine.


Mezoterapia igłowa 

Mezoterapia igłowa polega na podaniu substancji czynnych (w zależności od potrzeb mogą to być koktajle: witaminy, kwas hialuronowy, aminokwasy, krzemionka organiczna, sole mineralne) bezpośrednio w skórę za pomocą igły.

Zabieg idealnie sprawdza się, gdy cera jest sucha i zmęczona, ma ziemisty kolor, potrzebuje nawliżenia lub regeneracji, pojawiają się na niej przebarwienia lub zmiany potrądzikowe. Przeznaczony jest również dla osób, u których pojawił się cellulit czy wiotczenie niektórych warstw skórnych. 

Mezoterapię igłową można przeprowadzać na różnych obszarach ciała, przede wszystkim na twarzy, szyi, dekolcie, po wewnętrznej stronie ramion lub ud, na brzuchu, a także na grzbietach dłoni. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest również problem z wypadaniem włosów lub ogólne pogorszenie ich kondycji. 

Zabieg nie wymaga wcxześniejszego przygotowania.

Dermapen - mezoterapia mikroigłowa

Dermapen to zarówno nazwa zabiegu, jak i technologii wykorzystywanej do jego wykonania. Procedura przebiega na zasadzie mezoterapii mikroigłowej, polegającej na płytkim nakłuwaniu skóry cienkimi igiełkami, umieszczonymi w specjalnie zaprojektowanej do tego celu głowicy.

Efektem zabiegu jest przebudowa struktury skóry i tworzenie nowych włókien kolagenowych. Powoduje to zastępowanie skóry blizny nowym naskórkiem i poprawa elastyczności skóry. 

Przed zabiegiem skóra zostanie znieczulona i nakładane są substancje aktywne (osocze bogatopłytkowe lub inne preparaty dobrane do potrzeb skóry).

Zabieg wykonywany jest nie tylko na twarz, szyje i dekolt ale także na ciało.

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Radiofrekwencja mikroigłowa 

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który łączy dwie techniki oddziaływania: nakłuwanie skóry mikroigłami, które uszkadzając mechanicznie tkankę pobudzają naturalne procesy regeneracyjne. podgrzanie skóry za pomocą fali radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje ich odnowę. 

Zabieg wykonywany jest nie tylko na twarz, szyje i dekolt ale także na ciało.

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania, należy jedynie pamietać że po zabigu skóra jest zaczerwieniona.